Więcej
KATAMARAN VIP

Wyobraź sobie przyjemność wejścia na pokład luksusowego katamaranu i rozpoczęcia idealnego rejsu czarterowego.

Katamaran wypływa z portu w zabytkowym mieście Nesebyr. Nasz bezpłatny piętrowy autobus odbierze Cię z Twojego ośrodka i zawiezie bezpośrednio do portu. Tutaj, po powitaniu przez załogę, opuścimy przystań i wyruszymy na całodniowy rejs.

Teraz jest czas na relaks, ponieważ bar jest otwarty i serwowane są napoje i przekąski. Usiądź wygodnie i ciesz się luksusem bycia jednym z naszych specjalnych gości.

Dla tych, którzy zawsze chcieli spróbować swoich sił w żeglarstwie, kapitan i załoga z przyjemnością zachęcą Cię do wybierania szotów żagla lub przejęcia steru.

Po przybyciu na piękną plażę zarzucamy kotwicę i nadchodzi czas na relaksującą kąpiel. Bardziej odważni mogą cieszyć się nurkowaniem w masce z rybami i konikami morskimi.

Podczas gdy ty wysychasz w słońcu, na pokładzie serwowany jest lunch - pyszny asortyment jedzenia, który zaspokoi wszystkie gusta. Po lunchu podnosimy kotwicę i łagodnie płyniemy z powrotem wzdłuż wybrzeża do portu. Z drinkiem w ręku możesz wypatrywać delfinów jako zakończenie doskonałego dnia...

 


 

Facebook
Google +