Wycieczki
Jedna z najpopularniejszych wycieczek jednodniowych na słonecznych plażach Bułgarii. Ciesz się dniem w promieniach słońca lub zrelaksuj się w cieniu. Schłodź się w wodzie i podziwiaj delfiny!
Teraz jest czas, by się relaksować, ponieważ bar jest otwarty i serwowane są napoje i przekąski. Usiądźcie wygodnie i cieszcie się luksusem bycia jednym z naszych specjalnych gości!
Jedna z najpopularniejszych wycieczek jednodniowych w Obzor, w Bułgarii. Ciesz się dniem w promieniach słońca lub zrelaksuj się w cieniu. Schłodź się w wodzie i podziwiaj delfiny!
logo_bw

 

Wyobraź sobie przyjemność wejścia na pokład luksusowego katamaranu i wyruszenia na idealny rejs pod żaglami. Katamaran wypływa z portu w starym, zabytkowym mieście Nesebyr (Old Nessebar). Nasz bezpłatny, piętrowy autobus odbierze Cię z Twojego ośrodka i zawiezie bezpośrednio do portu. Tutaj, po powitaniu przez załogę, opuścimy przystań i wyruszymy na całodniowy rejs.

Teraz jest czas na pełen relaks – otwieramy bar, gdzie serwowane są napoje i przekąski. Usiądź wygodnie i ciesz się luksusem bycia jednym z naszych specjalnych gości.

 

Zdjęcia

 

LOKALIZACJA

 

Facebook
Google +